Švýcar - Facebook

Reference

    
     

Losovací program "Švýcar" vyplňuje mezeru mezi programy pro PC, které umožňují losování turnajů tzv. švýcarským systémem. Byl navrhován pro turnaje v badmintonu, ale v podstatě je použitelný i v dalších sportech, ve kterých se hraje na body a na sady (stolní tenis, squash, tenis, kulečník atd.).
 
V současné době se na oficiálních turnajích používá většinou vyřazovací systém na jednu porážku. Ten je ale prakticky nepoužitelný u turnajů, ve kterých požadujeme, aby všichni účastníci odehráli stejný počet zápasů a u kterých většinou není předem známé pořadí výkonnosti hráčů. Je tedy výborným pomocníkem při pořádání turnajů rekreantů a žákovských kategorií.
 
Program objednáte na mailové adrese selingr@centrum.cz. Podrobnosti na konci této stránky.
 
Pokud máte zájem o reklamu Vaší firmy v programu Švýcar, podívejte se ZDE. Vhodné pro E-shopy a obchody se sportovním zbožím.

         

 
 
Stručná charakteristika programu
 
Program umožňuje efektivní organizaci sportovních turnajů
Má jednoduché ovládání
Neinstaluje se, *.zip soubor se pouze rozbalí do připravené složky
Umožňuje různá nastavení a bodování zápasů
Je možné zvolit libovolnou délku setů s odstupňovaným hodnocením
Hrát lze na předem určený počet hraných nebo vítězných setů
Má jednoduché a přehledné tiskové výstupy (ukázka Výsledkové listiny)
Program funfuje pod OS Windows (od Windows XP po Windows 10)

 

 
 
Uživatelská příručka ve formátu pdf ke stažení ZDE  
Informaci o tom, jak program sestavuje pořadí hráčů najdete ZDE
Nově Vám poskytujeme Uživatelský manuál
Problémy se stažením, rozbalením, spuštěním a další tipy
 
.
Náhledy
    
 
(pro zvětšení náhledů klikni na obrázek)
.
 
Stažení demoverze programu
 

Švýcar 1.3.6 (win 32bit) 9,34 MB 12.5.2017      Download - stažení

Švýcar 1.3.6 (win 64bit) 9,32 MB 12.5.2017      Download - stažení

  Program je na webu uložen zabalený ve formátu ZIP. Soubory byly důkladně otestovány na stránce http://virusscan.jotti.org/cs řadou aktualizovaných antivirových programů. Přesto některé prohlížeče mohou varovat uživatele před možností napadení souboru škodlivým malware. Jde ale o planý poplach. Kontrola 21.4.2019 zde: Win32 + Win64

 

  
Informace o verzích programu
 
Demoverze má počet hráčů omezen na 8.
 
Program je plně funkční i pod Windows 10, kde je k dispozici nové řešení, funkce Continuum. Tato funkce rozezná, o jaký typ zařízení se jedná, a podle toho přizpůsobí uživatelské prostředí systému. Když tak Windows 10 spustíte na tabletu, automaticky se systém přizpůsobí pro dotykové ovládání. Když je spustíte na stolním počítači, bude systém zase přizpůsoben pro ovládání myší. Mezi těmito režimy můžete libovolně přepínat, takže si klidně můžete tabletový režim pustit na stolním počítači a naopak. Švýcar je přizpůsoben pro ovládání myší.
 
Verze 1.3.6 (květen 2017) - je upraven algoritmus pro sestavení pořadí hráčů v případě, že při rovnosti bodů spolu nesehráli všechna utkání.
 
  Verze 1.3.5 (duben 2015) - je přidána funkce automatického ukládání při zavírání kola do souboru v adresáři tournaments a doplněna informace o bodovém zisku nespárovaného hráče do výsledkové listiny. 
 
Verze 1.3.1 (srpen 2014) - je přidána autosave funkcionalita. Soubor s turnajem se každou minutu automaticky ukládá do adresáře tournaments.
 
Verze 1.3 (duben 2014) obsahuje vylepšení algoritmu pro pauzírujícího hráče v případě lichého počtu startujících a upravené exporty hráčů a výsledků turnaje.
 
Verze 1.2 (září 2013) je doplněna o kontrolu správnosti zadávání výsledků pro squash a obsahuje vylepšený algoritmus párování a řazení při bodové rovnosti většího počtu hráčů.
 
Verze 1.1 (červenec 2011) je doplněna o možnost vyřadit hráče během průběhu turnaje (zranění, odstoupení), s ponecháním jeho dosažených výsledků v tabulce bez nutnosti kontumačních výsledků.
 
V aktualizaci 25.2.2010 je doplněn export výsledkových listin do formátu PDF pro snadnou publikaci na internetu, listiny zároveň doplněny o přehledný výčet výsledků s jednotlivými soupeři v jednotlivých kolech. Nově doplněna slovenská a anglická jazyková lokalizace.
 
Ještě jste nebyli na dovolené? Hledáte zájezd?
 
 
Program je k dispozici ke stažení i na serverech Stahuj.cz, Instaluj.cz, Slunecnice.cz, Studna.cz a Dobreprogramy.sk, na těchto úložištích ale může být starší verze, doporučujeme tedy stažení z odkazu na této stránce!
 
 
Jazykové lokalizace
 
V programu Švýcar je možná volba jazyka, v současné době je podporována čeština, slovenština a angličtina. 
 
 
Další informace
 
Program je důkladně testován na řadě turnajů opavského okruhu neregistrovaných hráčů GrandPrixBad Opava. Byl rovněž oficiálním losovacím programem základní části 1. Mistrovství ČR neregistrovaných hráčů (Opava, 1.-2. říjen 2011). 
 
Švýcar je úspěšně využíván kromě již výše zmiňovaných turnajů opavské soutěže i na soutěžích v Uherském Hradišti, Proboštově, testem byl i Novoroční turnaj mixů, kde hrálo v 6-ti kolech 32 párů. Opravdovou zatěžkávací zkouškou, ze které vyšel program nadmíru úspěšně, byly turnaje Ligy neregistrovaných v Karviné (30.1.2010), kde hrálo 102 hráčů a hráček na 12-ti kurtech (například v soutěži mužů se utkalo 47 borců - výsledková listina ZDE) a velký turnaj OSTRAVA !!! OPEN 2010.  V mládežnických soutěžích se Švýcarem losovalo v Krumlově na 10. ročníku turnaje přípravek. První uživatele našel program i na Slovensku a v Polsku.
 
Jste-li organizátory turnajů losovaných švýcarským systémem a máte-li o využití programu zájem, kontaktujte nás na mailové adrese selingr@centrum.cz.
 
Reklama
 
Reference
 
Kromě multilicencí krajských svazů (uvedených níže) licenci získaly mimo jiné tyto subjekty: 
ČR: Sokol Malé Svatoňovice, Sokol Vranovice, Squadra badclub Uhřičice, BC Premiera Brno, SKP Kometa Brno, Badminton Český Krumlov, TJ Mostárna Hustopeče, Lokomotiva Břeclav, Hamr Praha, Sokol Plzeň - Doubravka, Start Jihlava, SK Nový Jičín, Sokol Osík, BK Kopřivnice, USK Plzeň, BK Hořovice, Štamanga klub Praha, Spartak Čelákovice, SK Badminton Vsetín, Sokol Vodňany, TJ Rožnov pod Radhoštěm, Spartak Vlašim, SK Podolí, DDM Prostějov, DDM Polná
SR: TJ BO Sokol Iĺava, Fitaréna Banská Bystrica, BK Banská Bystrica, Kyklop Martin
Polsko:  MMKS Kędzierzyn-Koźle
Více vlastníků licence programu Švýcar najdete ZDE:
 
Pozn. : Program byl zařazen mezi neoficiální losovací programy Českého badmintonového svazu - více ZDE.
 
Cena programu
 
Cena plné verze programu činí 890 Kč. Pro oddíly a kluby sdružené v Českém badmintonovém svazu je program poskytován v rámci multilicence za 490 Kč (platí pouze pro oblasti, jejichž předsedové akceptovali multilicenční podmínky - Západočeská, Jihočeská, Východočeská, Severočeská, Jihomoravská a Pražská oblast).
 
Objednávky programu - podrobnosti
 
Program objednávejte na mailové adrese selingr@centrum.cz. Pokud chcete objednávku urychlit, pošlete současně s poptávkou programu na uvedenou mailovou adresu vyplněné licenční ujednání (stačí vyplnit ve Wordu, bez skenování podpisů a razítek).
Ke stažení zde: Licenční ujednání.
 
Online můžete odeslat objednávku ZDE:
      
 
Obratem Vám budou odeslány pokyny k provedení platby (číslo účtu a variabilní symbol platby). Okamžitě po připsání platby (z ČSOB v den odeslání, z ostatních bank následující pracovní den) Vám bude mailem zaslán licenční soubor, který po nakopírování do složky s programem změní demoverzi v plnou verzi - a program je připraven k užívání. Současně s licenčním souborem je zasílán daňový doklad ve formátu pdf.
.
| More

   Copyright Ing. Milan Selingr (c) 2009-2019 TOPlist